  • Mfr # TFP001SK15X064NT
  • Zoro # G404503456
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X064NT
Width
15"
Height
64"