  • Mfr # TFP001SK18X035NT
  • Zoro # G704512783
Width
18"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X035NT
Width
18"
Height
35"