  • Mfr # TFP001SK18X063NT
  • Zoro # G004519444
Width
18"
Color
Natural Twine
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X063NT
Width
18"
Height
63"