  • Mfr # TFP001SK18X073NT
  • Zoro # G004526350
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X073NT
Width
18"
Height
73"