  • Mfr # TFP001SK12X058CH
  • Zoro # G704496571
Width
12"
Color
Ocean Swell
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X058CH
Width
12"
Height
58"