  • Mfr # TFP001SK12X078CH
  • Zoro # G604497616
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X078CH
Width
12"
Height
78"