  • Mfr # TFP001SK15X044CH
  • Zoro # G404501490
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X044CH
Width
15"
Height
44"