  • Mfr # TFP001SK18X033CH
  • Zoro # G504510323
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X033CH
Width
18"
Height
33"