  • Mfr # TFP001SK18X035CH
  • Zoro # G504512747
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X035CH
Width
18"
Height
35"