  • Mfr # TFP001SK18X037CH
  • Zoro # G504491073
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X037CH
Width
18"
Height
37"