  • Mfr # TFP001SK12X029SB
  • Zoro # G604508916
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X029SB
Width
12"
Height
29"