  • Mfr # TFP001SK15X025SB
  • Zoro # G004502415
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X025SB
Width
15"
Height
25"