  • Mfr # TFP001SK15X040SB
  • Zoro # G604497654
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X040SB
Width
15"
Height
40"