  • Mfr # TFP001SK12X029PT
  • Zoro # G804509119
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X029PT
Width
12"
Height
29"