  • Mfr # TFP001SK12X031PT
  • Zoro # G104511645
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X031PT
Width
12"
Height
31"