  • Mfr # TFP001SK12X051PT
  • Zoro # G204513822
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X051PT
Width
12"
Height
51"