  • Mfr # TFP001SK12X076PT
  • Zoro # G504495637
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X076PT
Width
12"
Height
76"