  • Mfr # TFP001SK15X049PT
  • Zoro # G404508031
Width
15"
Color
Pure Turquoise
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X049PT
Width
15"
Height
49"