  • Mfr # TFP001SK12X037TB
  • Zoro # G904495022
Width
12"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X037TB
Width
12"
Height
37"