  • Mfr # TFP001SK12X067TB
  • Zoro # G904508395
Width
12"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X067TB
Width
12"
Height
67"