  • Mfr # TFP001SK15X027TB
  • Zoro # G404504477
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X027TB
Width
15"
Height
27"