  • Mfr # TFP001SK15X047TB
  • Zoro # G804505685
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X047TB
Width
15"
Height
47"