  • Mfr # TFP001SK18X025TB
  • Zoro # G804501755
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X025TB
Width
18"
Height
25"