  • Mfr # TFP001SK18X078TB
  • Zoro # G704517870
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SK18X078TB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
78"