  • Mfr # TFP001SK12X053SG
  • Zoro # G804491001
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X053SG
Width
12"
Height
53"