  • Mfr # TFP001SK15X058SG
  • Zoro # G504495743
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X058SG
Width
15"
Height
58"