  • Mfr # TFP001SK12X048HB
  • Zoro # G404508703
Width
12"
Color
Sojourn Blue
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X048HB
Width
12"
Height
48"