  • Mfr # TFP001SK12X051HB
  • Zoro # G404512748
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X051HB
Width
12"
Height
51"