  • Mfr # TFP001SK12X072HB
  • Zoro # G904490591
Width
12"
Color
Sojourn Blue
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X072HB
Width
12"
Height
72"