  • Mfr # TFP001SK15X043HB
  • Zoro # G504500652
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X043HB
Width
15"
Height
43"