  • Mfr # TFP001SK15X057HB
  • Zoro # G704494614
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X057HB
Width
15"
Height
57"