  • Mfr # TFP001SK15X062HB
  • Zoro # G504500461
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X062HB
Width
15"
Height
62"