  • Mfr # TFP001SK15X065HB
  • Zoro # G804504558
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X065HB
Width
15"
Height
65"