  • Mfr # TFP001SK18X037HB
  • Zoro # G404491685
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X037HB
Width
18"
Height
37"