  • Mfr # TFP001SK12X037OB
  • Zoro # G004494642
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X037OB
Width
12"
Height
37"