  • Mfr # TFP001SK12X050OB
  • Zoro # G604511466
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X050OB
Width
12"
Height
50"