  • Mfr # TFP001SK15X026OB
  • Zoro # G604503591
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X026OB
Width
15"
Height
26"