  • Mfr # TFP001SK15X056OB
  • Zoro # G504493411
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X056OB
Width
15"
Height
56"