Mfr # TFP001SK15X076OB
Zoro # G504494395
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
TFP001SK15X076OB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
76"