  • Mfr # TFP001SK18X034OB
  • Zoro # G504511245
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X034OB
Width
18"
Height
34"