  • Mfr # TFP001SK18X058OB
  • Zoro # G004515439
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X058OB
Width
18"
Height
58"