  • Mfr # TFP001SK12X071FG
  • Zoro # G704512769
Width
12"
Color
Thermal Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X071FG
Width
12"
Height
71"