  • Mfr # TFP001SK15X060FG
  • Zoro # G704497615
Width
15"
Color
Thermal Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X060FG
Width
15"
Height
60"