  • Mfr # TFP001SK15X063FG
  • Zoro # G804501687
Width
15"
Color
Thermal Green
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X063FG
Width
15"
Height
63"