  • Mfr # TFP001SK18X028FG
  • Zoro # G704504344
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X028FG
Width
18"
Height
28"