  • Mfr # TFP001SK18X059FG
  • Zoro # G804516841
Width
18"
Color
Thermal Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X059FG
Width
18"
Height
59"