  • Mfr # TFP001SK12X060TG
  • Zoro # G604500644
Width
12"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X060TG
Width
12"
Height
60"