  • Mfr # TFP001SK18X034TG
  • Zoro # G104512406
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X034TG
Width
18"
Height
34"