  • Mfr # TFP001SK18X064TG
  • Zoro # G004520716
Width
18"
Color
Track Green
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X064TG
Width
18"
Height
64"