  • Mfr # TFP001SK15X063UN
  • Zoro # G504502519
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X063UN
Width
15"
Height
63"